top of page
Tropical Leaves

Wahls Uygulamaları İle Sağlığa Adım Adım
Online Grup Çalışması

Fonksiyonel Beslenme Akademisi

WAHLS UYGULAMALARI İLE SAĞLIĞA ADIM ADIM

27 Kasım 2023 - 4 hafta

Copy of Eylül FBA (4).png

27 Kasım günü başlayacak ve tamamen online olarak 1+3 hafta sürdürülecek olan Wahls Uygulamaları ile Sağlığa Adım Adım Online Grup Çalışması Fonksiyonel Beslenme Akademisi Kurucusu ve Ülkemizin ilk  Wahls Sertifikalı Uzmanı Diyetisyen İlker Pazarbaşı ve Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Nazlı Çetinler tarafından yürütülecektir.

Programda yer alan eğitimleri size uygun zamanda program süresince izleyebilirsiniz. Haftaiçi her gün telegram grubunda saat 21:00 - 22:00 arasında gruba sorularınızı yazabilirsiniz. Yüzyüze görüşeceğimiz zoom canlı yayınları her hafta gerçekleşecek ve katılamamanız halinde 7 gün içinde kaydı izleyebileceksiniz.

 

Grup çalışmamıza dünyanın her yerinden katılabilir ve programdan fayda görebilirsiniz.

 

Programda sizleri neler bekliyor olacak?

  • Bireysel diyet programı

  • Bireysel takviye programı

  • Haftalık canlı yayın

  • Hafta içi her akşam soru cevap saati

  • Motivasyon ve eğitim videoları


Ek olarak Terry Wahls'in çok önem verdiği aşağıdaki pratikleri hep beraber uygulayacağız:

  • Power pose

  • Yüksek nedeninizi bulun

  • Şükran günlüğü

  • Meditasyon

wahls book.jpg

1 + 3 haftalık programın erken ödeme ücreti 1750 TL'dir, 20 Kasım'a kadar yapılan kayıtlarda erken ödeme indiriminden faydalanabilirsiniz. 21 Kasım itibariyle kayıt ücreti 2250 TL olacaktır.
Erken ödeme indirimden faydalanmak için whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz: 0545 505 40 42

Programda kişiye özel diyet ve takviye planı yer almaktadır. Tarafınıza detaylı anketler gönderilmesi itibariyle ücret iadesi yapılamayacağını bildirmek isteriz.

Timberly Williams

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Güler yüzlü içten yaklaşımınız hastalıkla ilgili bizleri bilgi ile donatmanız ve bunları aşkla yapmanıza çok saygı duyuyorum karşınızdakinin hasta olduğunu hiç unutmuyorsunuz sevgi ile davranıp özgüven yükseltiyorsunuz sevginizi sesinize yansıtmanızı çok seviyorum sizin verdiğiniz her eğitime severek katılırım tek dileğim sizin gibi dr çoğalması iyi ki varsınız"

Nermin 

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Canlı yayınlar ve sorularımıza samimiyetle cevap veriyor olmanız çok motive edici, alanında uzman kişilerden sağlanan sunumlar da renk katıyor programa, teşekkürler"

Ayşe

bottom of page