top of page
Tropical Leaves

GÜÇLÜ Beyin
GÜÇLÜ Bağırsak
Online Grup Çalışması

Fonksiyonel Beslenme Akademisi

GÜÇLÜ BEYİN GÜÇLÜ BAĞIRSAK ONLINE GRUP ÇALIŞMASI BAŞLIYOR !

16 Ekim 2023 - 4 hafta

Bağırsak Onarım Çalışmalarımızın ilk 5 grubunu toplamda 420'den fazla katılımcıyla başarılı bir şekilde tamamladık. Hedeflediğimiz gibi katılımcılarımızın sağlık ve farkındalık seviyelerini artırdık ve nice dostlar edindik. Sıra GÜÇLÜ BEYİN GÜÇLÜ BAĞIRSAK diyecek 6. grubumuzda.

16 Ekim günü başlayacak ve tamamen online olarak 4 hafta sürdürülecek olan Güçlü Beyin Güçlü Bağırsak Online Programı Fonksiyonel Beslenme Akademisi Kurucusu Uzman Diyetisyen İlker Pazarbaşı ve Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Nazlı Çetinler tarafından yürütülecektir.

Programda yer alan eğitimleri size uygun zamanda program süresince izleyebilirsiniz. Haftaiçi her gün telegram grubunda saat 21:00 - 22:00 arasında gruba sorularınızı yazabilirsiniz. Yüzyüze görüşeceğimiz zoom canlı yayınları her hafta gerçekleşecek ve katılamamanız halinde 7 gün içinde kaydı izleyebileceksiniz. Dünyanın her yerinden katılabilir ve programdan fayda görebilirsiniz.

4 haftalık programın erken ödeme ücreti 1750 TL'dir, 10 Ekim'e kadar yapılan kayıtlarda erken ödeme indiriminden faydalanabilirsiniz. 11 Ekim itibariyle kayıt ücreti 2250 TL olacaktır.

Erken ödeme indirimden faydalanmak için whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz:

0545 505 40 42

Programa kayıt olmanızın ardından 48 saat içerisinde tarafınıza teyit maili gönderilecektir. Programda kişiye özel diyet ve takviye planı yer almaktadır. Tarafınıza detaylı anketler gönderilmesi itibariyle ücret iadesi yapılamayacağını bildirmek isteriz.

 

Programımızda eğitimler, haftada bir zoom üzerinden canlı soru cevap yayınları, meditasyon çalışmaları, alışveriş listesi, örnek menüler, bireysel diyet ve takviye planı yer alacaktır. 

Kimler katılabilir?

  • Bağırsak ve beyin sağlığı konularında kendini geliştirmek isteyenler

  • Yaşam kalitesini artırmak isteyenler

  • Masa başı çalışanlar

  • Sahada aktif çalışanlar

  • Öğrenciler ve eğitmenler

  • Ev hanımları

  • Sporcular

  • Sağlığını korumak isteyenler

  • Hastalık belrtlernin azalmasını isteyenler

  • Sağlıkla yaş almak isteyenler

Copy of Eylül FBA (3).png

Timberly Williams

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Güler yüzlü içten yaklaşımınız hastalıkla ilgili bizleri bilgi ile donatmanız ve bunları aşkla yapmanıza çok saygı duyuyorum karşınızdakinin hasta olduğunu hiç unutmuyorsunuz sevgi ile davranıp özgüven yükseltiyorsunuz sevginizi sesinize yansıtmanızı çok seviyorum sizin verdiğiniz her eğitime severek katılırım tek dileğim sizin gibi dr çoğalması iyi ki varsınız"

Nermin 

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Canlı yayınlar ve sorularımıza samimiyetle cevap veriyor olmanız çok motive edici, alanında uzman kişilerden sağlanan sunumlar da renk katıyor programa, teşekkürler"

Ayşe

bottom of page