top of page
Tropical Leaves

5. Bağırsak Onarım
Online Grup Çalışması

Fonksiyonel Beslenme Akademisi

5. BAĞIRSAK ONARIM ONLINE GRUP ÇALIŞMASI BAŞLIYOR !

20 Şubat 2023 - 4 hafta
 

Hipokrat'ın dediği gibi “tüm hastalıklar bağırsakta başlar, bağırsak hasta ise vücudun geri kalanı da hastadır” cümlesinin ne kadar doğru olduğu 21.yy’da daha iyi fark edilmiş olup, bağırsakların neredeyse tüm kronik sağlık sorunlarının temelinde olabileceği belirtilmektedir. Bağırsak, belirgin veya gizli, hasta olduğunda tüm vücut bundan etkilenir.

 

Bağırsak Onarım Çalışmalarımızın ilk 4 grubunu toplamda 400'den fazla katılımcıyla başarılı bir şekilde tamamladık.

Hedeflediğimiz gibi katılımcılarımızın sağlık ve farkındalık seviyelerini artırdık ve nice dostlar edindik. Sıra ÖNCE SAĞLIK diyecek 5. grubumuzda. 

20 Şubat'ta başlayacak ve tamamen online olarak 4 hafta sürdürülecek olan Bağırsak Onarım Online Programı Fonksiyonel Beslenme Akademisi Kurucusu Uzman Diyetisyen İlker Pazarbaşı ve Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Nazlı Çetinler tarafından yürütülecektir.


Programda yer alan eğitimleri size uygun zamanda program süresince izleyebilirsiniz. Haftaiçi her gün telegram grubunda saat 17:00 - 18:00 arasında gruba sorularınızı yazabilirsiniz. Yüzyüze görüşeceğimiz zoom canlı yayınları Perşembe akşamları saat 22:00'de gerçekleşecek ve katılamamanız halinde 7 gün içinde kaydı izleyebileceksiniz. Dünyanın her yerinden katılabilir ve programdan fayda görebilirsiniz.

4 haftalık program ücreti 850 TL'dir, kartla taksitli ödeme imkanı (kartınıza göre ek bedel yansıtılabilir) bulunmaktaıdr.

Satın almak için link:  https://iyzi.link/AI7xZg

 

Timberly Williams

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Güler yüzlü içten yaklaşımınız hastalıkla ilgili bizleri bilgi ile donatmanız ve bunları aşkla yapmanıza çok saygı duyuyorum karşınızdakinin hasta olduğunu hiç unutmuyorsunuz sevgi ile davranıp özgüven yükseltiyorsunuz sevginizi sesinize yansıtmanızı çok seviyorum sizin verdiğiniz her eğitime severek katılırım tek dileğim sizin gibi dr çoğalması iyi ki varsınız"

Nermin 

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Canlı yayınlar ve sorularımıza samimiyetle cevap veriyor olmanız çok motive edici, alanında uzman kişilerden sağlanan sunumlar da renk katıyor programa, teşekkürler"

Ayşe

15.png

Programımızda eğitimler, haftada bir zoom üzerinden canlı soru cevap yayınları, alışveriş listesi, örnek menüler, bireysel diyet ve takviye planı yer alacaktır. Ek olarak sürpriz seminelerle sizlere farklı bakış açıları katmaya çalışacağız.

 

Adım adım sağlığa giden bu yolculukta şimdi yerinizi ayırtın. 

5. Bağırsak Onarım Online Grup Çalışmasına Katılmak İçin Ödeme Linki: https://iyzi.link/AI7xZg

Kimler katılabilir?

  • Bağırsak ve sağlık konularında kendini geliştirmek isteyenler

  • Masa başı çalışanlar

  • Sahada aktif çalışanlar

  • Öğrenciler 

  • Çalışmayanlar 

  • Ev hanımları

  • Sporcular

  • Sağlığını korumak isteyenler

  • Hastalık belrtlernin azalmasını isteyenler

  • Kronik sağlık sorunlarının üstesinden gelmek isteyenler

ÖNEMLİ ! : Hamile ve emziren bireylern katılmamasını rica ederz. Normalde  bu yaklaşım onlar için de uygun olabilir ancak hassas bir dönemdeler ve bireysel danışmanlık almalarında yarar var. 

5. Bağırsak Onarım Online Grup Çalışmasına Katılmak İçin Ödeme Linki: https://iyzi.link/AI7xZg

Not: Programa kayıt olmanızın ardından 48 saat içerisinde tarafınıza teyit maili gönderilecektir. Programda kişiye özel diyet ve takviye planı yer almaktadır. Tarafınıza detaylı anketler gönderilmesi itibariyle ücret iadesi yapılamayacağını bildirmek isteriz.

Sorularınız olması halinde bize mail atın :) bilgi@fonksiyonelbeslenmeakademisi.com 

bottom of page