top of page
Poke Bowl

 Bağırsak Onarım ve Zayıflama
Online Grup Çalışması

Fonksiyonel Beslenme Akademisi

4. BAĞIRSAK ONARIM ve ZAYIFLAMA ONLINE GRUP ÇALIŞMASI AÇILDI !

16 Mayıs - 1+3 hafta
 

Hipokrat'ın dediği gibi “tüm hastalıklar bağırsakta başlar, bağırsak hasta ise vücudun geri kalanı da hastadır” . Bu sözün anlamı 21.yy’da daha iyi fark edilmiş olup, bağırsakların neredeyse tüm kronik sağlık sorunlarının temelinde olabileceği belirtilmektedir. Bağırsak, belirgin veya gizli, hasta olduğunda tüm vücut bundan etkilenir.

 

Bağırsak Onarım Çalışmalarımızın ilk 3 grubunu toplamda 250'den fazla katılımcıyla başarılı bir şekilde tamamladık. Şimdi ise çalışmaya bir yenilik katıyor ve sağlıklı şekilde zayıflama hedefini de ekliyoruz. Bayram sonrası ve yaz mevsimi öncesi yenilenmek, sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmek, fazlalıklardan kurtulmak isteyenler için ideal bir çalışma olacak. Elbette bağırsak onarımı ve sağlıklı zayıflama bir süreçtir, bu çalışmada sağlam temeller atacağız ve sürdürülebilir yöntemlerle öğrendiklerinizi uygulamaya devam edebileceksiniz.

16 Mayıs'da başlayacak ve tamamen online olarak 1 (hazırlık) + 3 hafta sürecek olan Bağırsak Onarım ve Zayıflama Online Programı Fonksiyonel Beslenme Akademisi Kurucusu Uzman Diyetisyen İlker Pazarbaşı ve Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Nazlı Çetinler tarafından yürütülecektir. Programa Uzman Klinik Psikolog ve Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçu Samet Taşkıran'da katkıda bulunacak.


Programda yer alan eğitimleri size uygun zamanda program süresince izleyebilirsiniz. Canlı yayınlar haftaiçi akşam saatlerinde olup, katılamamanız halinde 7 gün içinde izleyebileceksiniz. Dünyanın her yerinden katılabilir ve programdan fayda görebilirsiniz.

 

4 haftalık program ücreti 600 TL'dir, 

 

Timberly Williams

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Güler yüzlü içten yaklaşımınız hastalıkla ilgili bizleri bilgi ile donatmanız ve bunları aşkla yapmanıza çok saygı duyuyorum karşınızdakinin hasta olduğunu hiç unutmuyorsunuz sevgi ile davranıp özgüven yükseltiyorsunuz sevginizi sesinize yansıtmanızı çok seviyorum sizin verdiğiniz her eğitime severek katılırım tek dileğim sizin gibi dr çoğalması iyi ki varsınız"

Nermin 

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Canlı yayınlar ve sorularımıza samimiyetle cevap veriyor olmanız çok motive edici, alanında uzman kişilerden sağlanan sunumlar da renk katıyor programa, teşekkürler"

Ayşe

zayıflama grup çalışmasıpng

Programımızda eğitimler, haftada iki gün zoom üzerinden canlı soru cevap yayınları, alışveriş listesi, örnek menüler,  bireysel besin desteği planı yer alacak. 

 

Bağırsak sağlığınızı iyileştirmek ve ideal kilonuza nasıl kavuşacağınızı öğrenmek için  şimdi yerinizi ayırtın. 

Hazırlık haftasında işleyiş hakkında bilgi edinecek, temiz beslenme prensiplerini öğrenecek ve alışveriş listenizi tamamlayacaksınız.

 

Devamındaki 3 haftada whatsapp üzerinden eğitim videoları paylaşılacak, soru cevap saatlerimiz olacak ve grup sinerjisiyle hareket edeceğiz.

Kimler katılabilir?

  • Bağırsak ve sağlık konularında kendini geliştirmek isteyenler

  • Sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenler

  • Masa başı çalışanlar

  • Sahada aktif çalışanlar

  • Çalışmayanlar 

  • Ev hanımları

  • Sağlığını korumak isteyenler

  • Hastalık belrtlerinin azalmasını isteyenler

  • Kronik sağlık sorunlarının üstesinden gelmek isteyenler

ÖNEMLİ ! : Hamile ve emziren bireylern katılmamasını rica ederz. Normalde  bu yaklaşım onlar için de uygun olabilir ancak hassas bir dönemdeler ve bireysel danışmanlık almalarında yarar var.

 

1+ 3 haftalık çalışmanın toplam ücreti 600 TL.

 

 

 

 Sorularınız olması halinde bize mail atın :) bilgi@fonksiyonelbeslenmeakademisi.com 

zayıflama-grup-çalışması.png
bottom of page