top of page
Tropical Leaves

Helikobakter Pilori Doğal Çözüm Çalışması

Fonksiyonel Beslenme Akademisi

HELİKOBAKTER PİLORİ DOĞAL ÇÖZÜM ÇALIŞMASI BAŞLIYOR !

7 Şubat 2022 - 2 haftalık Online Grup Çalışması
 

7 Şubat'ta başlayacak ve tamamen online olarak 2 hafta sürdürülecek olan Helikobakter Pilori Doğal Çözüm Çalışması Fonksiyonel Beslenme Akademisi Kurucusu Diyetisyen İlker Pazarbaşı ve Fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Nazlı Çetinler tarafından yürütülecektir.

 

Fonksiyonel Beslenme Akademisi olarak bugüne kadar bağırsak onarım, kandida, sağlıklı yaşam atölyesi gibi birçok online grup çalışmasına imza attık ve danışanlarımızın sağlıklı yaşam konusundaki dönüşümlerini birlikte kutladık. Sırada ilk defa açacağımız Helikobakter Pilori whatsapp grup çalışmamız var. Eğer siz de helikobakter pilori, mide ve bağırsak sağlığı konusuna doğal yollarla çözüm bulmak isterseniz, çalışmamıza bekliyoruz.


Programda yer alan eğitimleri kendinize uygun zamanda program süresince izleyebilirsiniz. Çalışmamıza dünyanın her yerinden katılabilir ve programdan fayda görebilirsiniz.

 

2 haftalık program ücreti 350 TL'dir, kartla taksitli ödeme imkanı (kartınıza göre ek bedel yansıtılabilir) bulunmaktaıdr.

Satın almak için link:  https://iyzi.link/AHy8DQ

 

Timberly Williams

ÖNCEKİ KATILIMCILAR NELER SÖYLEDİ?

"Güler yüzlü içten yaklaşımınız hastalıkla ilgili bizleri bilgi ile donatmanız ve bunları aşkla yapmanıza çok saygı duyuyorum karşınızdakinin hasta olduğunu hiç unutmuyorsunuz sevgi ile davranıp özgüven yükseltiyorsunuz sevginizi sesinize yansıtmanızı çok seviyorum sizin verdiğiniz her eğitime severek katılırım tek dileğim sizin gibi dr çoğalması iyi ki varsınız"

Nermin 

Çalışmada Neler Var?

Programımızda eğitim videoları, beslenme planı, alışveriş listesi, örnek tarifler, besin destekleri hakkında bilgilendirme,  meditasyon çalışması ve hafta içi her gün whatsapp üzerinden soru cevap saati olacaktır.  

 

Adım adım sağlığa giden bu yolculukta grup sinerjisinden faydalanmak için şimdi yerinizi ayırtın. 

Helikobakter Pilori Doğal Çözüm  Çalışmasına Katılmak İçin Tıklayın. 

Çalışmaya Kimler katılabilir?

  • Helikobakter pilori tanısı almış ve doğal çözüm yolları arayan kişiler

  • Mide yanması olanlar,

  • Mide şişliği yaşayanlar,

  • Reflü sorunu olanlar,

  • Gastrit sorunu olanlar,

  • Mide ülseri olanlar,

  • Bağırsak ülseri olanlar ve bağırsak sağlığında sorun bulunan herkes,

  • Helikobakter pilori ve mide sağlığı konularında kendini geliştirmek isteyenler

ÖNEMLİ ! : Hamile ve emziren bireylern katılmamasını rica ederz. Normalde  bu yaklaşım onlar için de uygun olabilir ancak hassas bir dönemdeler ve bireysel danışmanlık almalarında yarar var. 

Ödeme yaptıktan sonra 24 saat içinde tarafınıza teyid maili ulaşacaktır. Program whatsapp grubu üzerinden ilerleyecektir.

Sorularınız olması halinde bize mail atabilirsiniz :) bilgi@fonksiyonelbeslenmeakademisi.com 

bottom of page