İlker Pazarbaşı

Öğr. Gör. İlker PAZARBAŞI

Uzm. Diyetisyen

Klinik Psikonöroimmünolog

Şu anda İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Bundan önce Hacettepe Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır.

 

2011 yılı Ocak ayında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme Bilimleri Anabilim Dalı'nda Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Aynı yıl Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı'nda doktora eğitiminii yaparken, Spor Bilimleri Rekreasyon programına yatay geçiş yaptı. Şu anda hala doktora eğitimime devam etmektedir.

 

Çeşitli ulusal/uluslararası kongrelere, seminerlere ve kurslara katıldı. Ancak bir eğitim çok farklı bir etki yarattı, beslenme bilimine bakış açısını büyük ölçüde etkiledi. 2012 ve 2014 yıllarında Avrupa'da The British Association for Applied Nutrition and Nutritional Therapy (BANT) tarafından 280 CPD (Continuing Personel Development) kredisi olarak tanımlanan Klinik PsikoNöroİmmünoloji eğitimini alarak Klinik PsikoNöroİmmünolog ünvanını aldı. Klinik PsikoNöroİmmünoloji bilimi ile ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. 

İlker Pazarbaşı

Bizimle İletişime Geçin

Merak ettikleriniz ve sorularınız için bize ulaşın.
Bültenimize Katılın

Yayınladığımız makaleler anında e-posta adresinize gelsin.

FONKSİYONEL BESLENME
  • Fonksiyonel Beslenme İnstagram
  • Fonksiyonel Beslenme Youtube
Fonksiyonel Beslenme Akademisi Logo

© 2019 Fonksiyonel Beslenme Akademisi. Tüm Hakları Saklıdır.

CAROLINEPRESENCE tarafından hazırlanan ve geliştirilen web sitesi.