Image by Andrew Small

Kanser İle Mücadelede Doğru Beslenme ve Motivasyon Grup Çalışması

KANSER İLE MÜCADELEDE DOĞRU BESLENME VE MOTİVASYON GRUP ÇALIŞMASI AÇILDI !

21 Eylül – 23 Ekim 2020 / 5 hafta

Gelin hastalık kelimesini bu son kullanışımız olsun❗ Artık sağlık diyelim, kronik sağlık diyelim ve sadece sağlığa ve mutluluğa odaklanalım.

Şu anki durumumuz ne olursa olsun birden ortaya çıkmıyor. Çok öncesinden bugüne birikerek geliyor.

Peki, nerelerde hatalar yapmış olabiliriz❓ Nerelerde değişimler yapmamız önemli❓
Evimiz, işimiz, ilişkilerimiz, yediklerimiz, yemediklerimiz, yaptıklarımız ve yapmadıklarımız… Bizi bu kronik sonuca götürmüş olabilir mi❓ Gelin bu durumu değiştirebilmek adına hayatımızda dönüşüm başlatalım. 

Tıbbi gözetim ve sıkı kontrol gerektiren müdahaleler bir yana dursun, bu çalışmamızda günlük yaşamımızda neleri değiştirmeliyiz❓ Nasıl beslenmeliyiz❓ Beslenirken, su, çay içerken, günlük rutinlerimizde, her sabah uyandığımızda, her akşam yatmadan önce hangi rutinleri edinmeli, hangilerini bırakmalıyız❓Bunları öğreneceğiz. Her hafta önemli ve sizi sıkmayan, keyifli zoom eğitimlerimizle konuya daha çok hakim olacaksınız, uygulamalarımızla hayatınızda bir dönüşüm başlamış olacak.
Fonksiyonel Tıp diyetisyeni ve yaşam koçu beraberliğinde takım çalışması şeklinde hazırladığımız bu program sizi bilinmezliklerden alıp güvenilir yönlere bırakacak.

Program tamamen online olarak Fonksiyonel Tıp Uzman Diyetisyen İlker Pazarbaşı ve Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçu Dilek Çalışır  tarafından yürütülecektir.  Dünyanın her yerinden katılım sağlayabilirsiniz.


Başlangıç tarihi: 21 Eylül 2020. Program 5 hafta sürecektir.


Program halkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilir mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 

📩 bilgi@fonksiyonelbeslenmeakademisi.com