Sağlık Koçluğu

Randevu Talebi

Fonksiyonel Sağlık Koçu Eşliğinde Tam Bir Ekip Ruhu

Fonksiyonel beslenme kapsamında durumunuza göre uygun beslenme programınızı düzenliyoruz. Bu süreci, hiç zorlanmadan, keyifle ve yeni şeyler öğrenerek geçirmek ister misiniz? Motivasyonunuzun düşmemesini, uygulama esnasında her an ulaşabileceğiniz bir danışmanın sadece bir telefon kadar uzağınızda olmasının rahatlığını yaşayın.

 

Sağlık koçu ve ülkemizde Fonksiyonel Sağlık Koçluğu eğitimi programlarını düzenleyen, ülkemizde yeni fonksiyonel sağlık koçları yetiştirilmesini sağlayarak ülke çapında sağlıklı geleceğe önayak olan Sema ÖZPEKMEZCİ mutfağınızı baştan aşağı yenilemenizi sağlayacak, sizlere en iyi alış-veriş listesini hazırlayacak, motivasyonunuzu artıracak, damak tadınıza ve beslenme programınıza uygun tarifleri sizlerle paylaşacak, günlük yaşamınızı planlamanıza ve bu süreci eğlenceli ve mutfak becerilerinizi geliştirerek geçirmenize en büyük desteği sağlayacak.

Sema Hanım ile koyduğunuz hedefleri gerçekleştirip, sağlıklı yaşam felsefesini, zevklerinizden ve sosyal hayatınızdan ödün vermeden hayata geçireceksiniz. Bu programda sporda, beslenmede, sosyal hayatta, sağlıklı beslenmeyi uygulamayı zorlandığınız her alanda sizinle.

Programın İçeriği

+ Kayıt sonrası e-danışmanlık kapsamında uyguladığımız her şeyi bu pakette de uygulayacağız.

+ Ertesi gün veya takip eden bir-iki gün içinde Sema ÖZPEKMEZCİ ile 1 saat sürecek bir ilk görüşme -

+ Yaşam şeklinizin, mutfak düzeni, beslenme ve alışkanlıklarınızın görüşülmesi, size uygun olan beslenme programını hayatınıza adapte edebilmek için en kolay yolların bulunması, beslenme ve yeme alışkanlıklarınız üstünde çalışmaya başlamak

İlk görüşmeler sonrası size geçilecek olan beslenme ve menü örnekleri, diyetinize uygun lezzetli tarifler, mutfak ipuçları ve alışveriş desteği

+ İlerleyen haftalarda, haftada bir kez, Sema ÖZPEKMEZCİ ile ilerleyişi takip etme görüşmeleri.

+ Geçmiş ve gelecek hafta değerlendirmeleri. Ihtiyaçların belirlenmesi ve eksiklerin giderilmesi.

+ Program boyunca Sema ÖZPEKMEZCİ ile kesintisiz irtibat, sosyal hayatta ve mutfakta programı uygulama desteği

+ Programımız 1 kez İlker PAZARBAŞI ve 3 kez (ilki 1 saat, devamı 30’ar dakikalık) Sema ÖZPEKMEZCİ ile yapılacak 4 görüşmeyi kapsar ve bir aylıktır. 

+ Tüm görüşmelerimiz internet üzerinden online görüntülü görüşme olarak Skype, FaceTime veya WhatsApp aracılığı ile yapılacaktır.

Program Detayları

+ Benimle ayda 1 kez takip görüşmesi

+ Sema Hanım ile 1 saat süreli online, görüntülü ilk görüşme. Genel bilgiler. Hedefleri ve ilerleyeceğiniz yolu çizmek

+ Takip eden haftalarda her hafta 30 dk online, görüntülü görüşme

+ 1 ay boyunca her gün, gün içinde ihtiyaç duydukca, öğünlerde ve sosyal yaşamda beslenmede mesaj veya whatsapp ile destek, takip

+ Spor desteği ve motivasyonu

+ Alternatif tarif ve yemek bilgileri
+ Her ay için bir kez, mutfakta yemek hazırlama ve pişirme yardımı (online görüntülü görüşme ile)

Sağlık Koçunuzu Daha Yakından Tanıyın

Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu
İlker Pazarbaşı
Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu
Sema Özpekmezci