top of page

Wahls Protokolünü Hayatımıza Alalım
Online Eğitim Grubu - 12 Şubat 2024

Fonksiyonel Beslenme Akademisi
Terry-BA-Small.jpg
Terry Wahls Kimdir?
Terry Wahls kendi MS hastalığı için mücadele ederken fonksiyonel tıbbı keşfetmiş, bilimsel temellere dayandırarak kendi protokolünü oluşturduktan sonra bilimsel etkilerini de ortaya koymuş doktor, bilim insanı ve yaşam dönüştürücüdür.

Wahls, multiple skleroz (MS) ile mücadele ederken beslenme ve yaşam tarzı değişikliklerine odaklanmıştır. Kendi hikayesi, bir doktorun, doğru beslenme ve yaşam tarzı seçimleriyle nasıl tekrar yürüyebileceğini gösteren bir ilham kaynağıdır.

İlker Pazarbaşı Hakkında

Hacettepe Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik lisans (2010) ve yüksek lisans (2015) programlarını başarıyla tamamladıktan sonra çeşitli kurumlarda kurum diyetisyenliği ve spor kulübü diyetisyenliği yapmıştır.

2013 – 2016 yıllarında Hacettepe Üniversitesinde araştırma görevlisi, 2016 – 2018 yılarında da İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde araştırma görevlisi ve öğretim görevlisi olarak görev almıştır.

2012 ve 2014 yıllarında Avrupa'da The British Association for Applied Nutrition and Nutritional Therapy (BANT) tarafından 280 CPD (Continuing Personel Development) kredisi olarak tanımlanan Klinik PsikoNöroİmmünoloji eğitimini alarak Klinik PsikoNöroİmmünolog ünvanını almıştır.

Fonksiyonel beslenme alanında Fonksiyonel Beslenme Akademisi, Healthegrity A.Ş. Bütünsel Yaklaşım Platformu, Fonksiyonel Tıp Platformu, Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV), Metepol İntegratif Tıp Okulu gibi önemli kurumlarda eğitim vermektedir. Ülkemizin ilk Wahls Sertifikalı Uzmanıdır.

Kronik hastalıklar ve sağlıklı yaş almada beslenme, detoks ve iyi yaşam alışkanlıkları üzerine araştırmalar yapmakta ve eğitimler vermektedir.

ilker.png
45.png

Online gruba kimler katılabilir?

  • Kronik hastalıktan kronik sağlığa geçmek isteyenler

  • Kronik hastalığı olanlar

  • Sağlıklı yaşam tarzını benimsemek isteyenler

  • Nereden başlayacağını bilemeyenler

  • Eğitim alarak ailesinin beslenmesini düzeltmek isteyenler

  • Bir yakınının/akrabasının sağlığını iyileştirmek isteyenler

  • Bitmek bilmeyen sağlık sorunları olanlar

  • Sürekli yorgun olanlar ve artık değişmek isteyenler

  • Diyetisyenler, sağlık/wellness koçları, doktorlar, ev hanımları

3 Haftalık çalışmanın toplam ücreti 1250 TL'dir.

Hemen kayıt olmak için bize Whatsapp'tan ulaşın:

46.png
47.png
48.png

Program öncesi gerçekleştireceğimiz, 5-10 Şubat tarihleri arasında yer alacak ücretsiz ön çalışma grubunda yerinizi almak için tek yapmanız gereken FBA Telegram kanalına katılmak. Wahls protokolü giriş bölümünden bahsedeceğimiz çalışmada motive edici ses kayıtları ve meditasyon çalışması da olacak.

Wahls Protokolü kitabını 10% indirimle satın almak için aşağıdaki linke tıklayıp kod kısmına akademi  yazabilirsiniz.

 

Sorularınız mı Var? Bize Ulaşın:

Tel: 0545 505 40 42

E-posta: bilgi@fonksiyonelbeslenmeakademisi.com

bottom of page